Život v obci

Sbor dobrovolných hasičů Librantice

Myšlenka "Sobě ku cti, ostatním ku pomoci" vedla k ustanovení sboru, protože člověk sám, nemůže účinně ochránit svůj majetek. SDH Librantice je nejstarším zájmovým občanským sdružením v obci. Jeho vznik se datuje do roku 1882. Více o něm se můžete dozvědět na odkazu níže.

Nové stránky SDH Librantice https://sdhlibrantice.hasicovo.cz

Fotogalerii SDH Librantice do 30. 6. 2023 naleznete ZDE.

Více informací o SDH Librantice

Obecní knihovna Librantice

Otevřena každé úterý od 16:30 do 17:30. V naší knihovně naleznete široký výběr titulů: českou i zahraniční beletrii, cestopisy, autobiografie, poezii, časopisy a další.

Stránky Obecní knihovny Librantice

Cvičme zdravě

„Ať jsi malý, nebo velký, ať jsi kulatý, či tenký, ať jsi v letech, nebo mlád, ...vlastně je to jedno! Hlavně abys měl své tělo rád a dobře se Ti vedlo!“

Proto cvičte s námi. Budeme se těšit!
Šárka, Vlasta, Aneta

https://www.cvicmezdrave.cz/

Hospůdka Na Hřišti

Hospůdka Na Hřišti byla zkolaudována v prosinci 2016. Moderní, svěží prostředí s občerstvením a možností posedět za teplých dnů venku s dohledem na děti na dětském nebo fotbalovém hřišti, příjemná obsluha a místo pro setkávání, plesy, přednášky, turnaje a koncerty. Přijďte nejen na dobré pivo.

https://www.facebook.com/hospodalibrantice

Golfový klub Na Vrších

Golfový areál Na Vrších zahájil svoji aktivitu v roce 2004 a srdečně Vás zve k návštěvě. Naleznete u nás golfovou školu pro děti i dospělé, tenisový kurt s profesionální trenérkou, prima občerstvení s příjemnou obsluhou.

http://www.gcnavrsich.cz/

TJ Librantice

V TJ Sokol Librantice  působí oddíly tenisu, nohejbalu, volejbalu, fotbalu, kondiční kulturistiky a kuželek. Nejaktivnější je v současné tenisový oddíl, který má 3 družstva hrající v Rychnovské tenisové lize (RTL) a družstvo žen hrajících v Kuželně v Třebechovicích p.O..

Více o TJ Librantice