Oslavy a výročí

V této rubrice Vás budeme od března 2019 informovat, kdo z našich seniorů slaví narozeniny a objeví se zde jednou za rok i informace z vítání občánků o našich nejmladších spoluobčanech. Přidejte se s námi ke gratulaci! (Pozn.: Fotografie z gratulací zveřejňujeme jenom u těch jubilantů, kteří nám dali souhlas s ochranou osobních údajů. Tento souhlas mají u sebe zástupci obce, když Vám jdou gratulovat a rádi Vám ho pomohou vyplnit.)

Životní jubileum

Své životní jubileum oslavila paní Věra Chmelíková a pan Václav Volenec.

Životní jubileum

Dne 27.4. oslavila životní jubileum paní Dobromila Bortlíková.

Přejeme hodně zdraví a vše dobré.

Vítání občánků 4.10.2020

Naší milou povinností bylo dne 4. 10. 2020 přivítání nových občánků obce Librantice.  Do rodin s novými přírůstky přejeme rodičům, prarodičům i všem příbuzným mnoho lásky a trpělivosti s výchovou nových potomků. Ať se Vám daří vychovávat Vaše děti v radosti a hlavně, ať jste všichni zdraví. Novým občánkům přejeme, aby jim Librantice byly domovem a dobrým místem pro život. 

Nejstarší občan obce Librantice

Jsou to už dva roky, kdy paní VĚRA CHMELÍKOVÁ, oslavila kulaté 90. narozeniny. Jako když mávne proutkem a letos v pátek 31. července, jsme se s ní opět sešli, abychom jí pogratulovali k jejím 92. narozeninám. Nohy sice neslouží, jak by měly, ale paní Chmelíková si uchovává nejen úsměv ve tváři, ale také zájem o současné dění, děti, vnoučata a pravnoučata. O recept na dlouhověkost jsme si neřekli, jen jsme mohli tiše závidět tu paměť. Nejen že vypráví, co bylo třeba před 60ti lety, ale také to, co měla minulý den k obědu. A to nám mladším, buďme si upřímní, dělá mnohdy potíže :-) Paní Věra Chmelíková je nejstarší občankou naší obce a v pátek s ní oslavila svoje kulaté výročí, 70 let, také její dcera paní Věra Vachková.

Oslavy a výročí SRPEN až PROSINEC 2019

V měsíci srpen slavili: 
srpen : Rudolf Moulis, Václav Souček, Václav Volenec

A v dalších slavit budou: 
září : Olga Havrdová, Josef Hampl, Václav Horák čp. 73
říjen : Václav Horák čp. 77, Vladimír Lukášek, Marie Vašatová
listopad : Božena Štanderová, Jaroslav Jarkovský, Josef Vašata, Jitka Lukášková, Ivan Borovec
prosinec : Jana Šolcová, Jaroslav Runštuk, Miloš Cuberka, Miloslav Vencl, Milan Holý, Stanislava Cuberková, Anežka Winklerová

Našim občanům přejeme hlavně zdraví a mnoho radosti do dalších let. Připojte se k nám s gratulací.