Fórum

Příspěvky

Dobrý den,
jsme pár a sháníme tímto pronájem bytu/části domu od jara příštího roku na dobu přibližně 1 rok. Stavíme dům a potřebovali bychom bydlet co nejblíže. Je nám 38/28 let, oba pracující, nekonfliktní, slušní. V případě nutnosti nějakých úprav/menší rekonstrukce daného ubytování není problém s pomoci či s provedením. Taktéž v případě potřeby by nebyl problém pomoci s prací kolem domu. Cenu za pronájem respektujeme. Za jakékoliv nabídky či kontakty moc děkujeme. Mirek. Tel.: 732489007, email: sypec@seznam.cz.

Krásný den všem,

rádi bychom u Vás koupili stavební pozemek o velikosti 600 - 700m2. Jsme mladá, pracující, slušná a bezkonfliktní rodina. Pokud by někdo měl nějaký tip či přímo pozemek na prodej, prosím o kontaktování na: may25@seznam.cz nebo na 702 021 307. Moc děkujeme.

Dobrý den,
jsme pár a sháníme tímto pronájem bytu/části domu od jara příštího roku na dobu přibližně 1 rok. Stavíme dům a potřebovali bychom bydlet co nejblíže. Je nám 38/28 let, oba pracující, nekonfliktní, slušní. V případě nutnosti nějakých úprav/menší rekonstrukce daného ubytování není problém s pomoci či s provedením. Taktéž v případě potřeby by nebyl problém pomoci s prací kolem domu. Za jakékoliv nabídky či kontakty moc děkujeme. Mirek.

Hezký den,
sháníme pozemek v Libranticích, cca 1000 m2.
Prosíme volat nebo SMS na tel: 776 520 303 případně na e-mail: janischova.marketa@gmail.com
Za všechny nabídky velice děkujeme :)
Janischová

V pátek jsme obdrželi do schránky návrh znaku obce...doma na to koukáme a bohužel ani jeden návrh nám nepřijde vhodný (a nejen nám), nejvíce nás zarazil "žebřík" (nebo cosi...) - že to je lopatka větrného mlýnu, jsme se tedy dozvěděli z "vysvětlivek"... stejně je o návrhu již předem určitě rozhodnuto, ale v odkaze zasíláme náš návrh, kde bereme v potaz symbol větrného mlýna (i dle vysvětlivek, kde je uvedeno, že je větrný mlýn dodnes považován za "symbol" obce)
http://seograf.cz/znak_libr1.jpg

V závěru se omlouvám všem návštěvníkům Hospody Na hřišti, kdy jsme se s manželkou chovali hůře, jak nevychovaný děti někde na písku, jak píše pan Marek Dostál z Černilova, pochválený panem J. Bortlíkem starším, nedokázali jsme otevřít svá ústa jako zabedněnci a nikoho z Vás ani nepozdravili.... sice jsme s provozováním Hospody Na hřišti skončili, k vaší plné spokojenosti, přesto mi dovolte, abych tedy vás všechny, ke kterým jsme se chovali hrubě a nezdvořile, dodatečně pozdravil a za naše hrubé a nevychované jednání se dodatečně omluvil. Děkuji a ještě jednou se všem omlouvám.

Mám jeden dotaz, zřejmě na zastupitelstvo obce Librantice. Po oznámení ukončení naší činnosti v rámci provozu Hospody Na Hřišti bylo téměř neprodleně vše zveřejněno na internetových stránkách obce, což je v naprostém pořádku a já moc děkuji obci, že takto včas reagovala a informovala své občany. Ale nerozumím tomu, že stále nebylo zveřejněno na internetových stránkách obce ukončení provozu samoobsluhy a rovněž provozní doba je stále zveřejněna. Znamená to tedy, že samoobsluha je stále v provozu, mohu v ní neomezeně nakupovat, otevírací doba je platná a internetové stránky obce Librantice jsou aktuální? Takže v některých věcech je reakce obecního zastupitelstva správná a rychlá, v jiných jsou informace nepravdivé a zavádějící? Pokud jsem něco přehlédl, pak se zastupitelstvu obce omlouvám a pokusím se najít aktuální informace na internetových stránkách obce opětovně. S tím úzce souvisí i moje informace v předešlém příspěvku, kdy jsem nepostřehl ve vyhlášeném výběrovém řízení na provoz samoobsluhy - smíšeného zboží ohledně podmínek, výše nájmu, platbu energií apod.... ale zase jsem si zřejmě přečetl nepozorně podmínky výběrového řízení, takže chyba je na mé straně......

Jinak plně souhlasím s panem J. Bortlíkem starším a připojuji se:
Náš Marku! Dobrá práce!
Opomněl jsem v provozu hospody ještě uvést pokladnu EET a nezbytný internet, takže tak pro dalšího případného zájemce činím dodatečně.
Hezký den a ještě jednou děkuji všem za názory na provozování naší činnosti. Moc si všech vážím. Děkuji.

Dobrý den všem občanům obce Librantice.
Jak již všichni víte, ukončili jsme činnost provozování Hospody Na hřišti. Původně jsem se již k této problematice nechtěl vůbec vyjadřovat, ale dovolte mi pár slov na závěr. Nejdříve bych chtěl upřímně poděkovat všem, kteří byli s námi spokojeni (občanům Librantic, Černilova, Hradce Králové, Prahy, Ostravy a dalším). Jsem moc rád, že jste byli s našimi službami v běžném provozu spokojeni, zároveň při soukromých akcích - narozeniny, třídní srazy, maturity, promoce a další. Moc si Vaší přízně vážíme a Vaše spokojenost byla nejvyšším oceněním naší práce. Ještě jednou moc děkuji, velice si toho vážím. Vždyť jsme zažili společně mnoho krásných a příjemných chvil v Hospodě Na hřišti, na které dodnes moc rádi vzpomínáme. Bylo to s Vámi všemi moc krásné. Děkujeme. Na druhé straně se omlouvám všem, kteří s našimi službami nebyli spokojeni (Libor, Jarda, Michal a mnozí další, včetně pana Marka Dostála z Černilova). Na základě toho, že si právě velice vážíme Vašich názorů, jsme ukončili provozování Hospody Na hřišti a dali tak Vám všem možnost zúčastnit se nového výběrového řízení tak, abyste mohli prokázat své schopnosti a byli jste všichni spokojeni. Takže ještě jednou děkuji všem a Vám, kteří jste byli nespokojeni, děkuji, že jste to s námi 5 měsíců vydrželi. Teď všem přeji, zcela upřímně, abyste byli s novým nájemcem Hospody Na hřišti zcela spokojeni. Souhlasím s panem Dostálem, i já si nedokáži představit lepší řešení, než Hospodu U Pelikána.....tak snad to vyjde.....moc Vám to všem přeji....Jinak jsem připraven v případě zájmu doložit novému nájemci měsíční náklady na provoz restaurace (cca 25.000,-Kč měsíčně - nájem 5.000,-Kč, záloha na energie 7.000,-Kč, sociální a zdravotní pojištění cca 5.000,-Kč, televize poplatek - za 2 televize, rozhlas poplatek, OSA poplatek za 2 televize, rozhlas a všechny pořádané akce s hudbou, pojištění provozovny - vybavení, zásoby, odpovědnost vůči třetím osobám za způsobené škody, čistící a úklidové prostředky, dezinfekční prostředky, papírové ručníky, toaletní papír, tekuté mýdlo - to vše jsou nezbytné náklady), dále samozřejmě nádobí, příbory, ubrousky, sklo (sklenice na víno, nealko nápoje, kávu, zmrzlinové poháry atd.....), samozřejmě půllitry a podtácky jsou od pivovaru..... takže tolik pouze nutné věci k zahájení provozu restaurace.......jinak je třeba si uvědomit, že doposud není osvětlení služebního vchodu a osvětlení zahrádky.....to jsou fakta, se kterými musí nový provozovatel počítat.....takže to pouze na doplnění.....jinak mne docela zarazilo, že u vyhlášení výběrového řízení na obchod nebyl zveřejněn nájem ani další podmínky výběrového řízení......takže všem přeji, aby byli konečně spokojeni s provozem Hospody Na hřišti. My jsme splnili, co jsme slíbili - pokud s námi budete nespokojeni, činnost ukončíme. A to jsme dodrželi. Takže Vám všem přejeme mnoho spokojenosti s novým provozovatelem a ještě jednou za vše děkujeme, za pozitivní i kritické názory. Velice si toho vážíme.

Dobrý den Všem a hlavně občanům Librantic. Dnes jsem se dozvěděl že hospoda na hřišti pod vedením pana,paní Stodůlkových skončila. Je to pro nás asi všechny lepší když se neumějí Stodůlkovi chovat a myslejí si že vše dělali dobře. Vždy kdy sem tam byl v hospodě u Stodůlků asi 3krát tak jsme vždy čekaly. A chovají se oba jak nevychovaných dětí někde na písku. I naše dítě přeci ví že musí pozdravit a ty dva zabedněnci neumějí ani otevřít sva ústa. Je vidět jak se zachovaly tak je to špatně a hlavně šenkýřka plus Stodůlka.

Více mě je líto že ruší svou živnost pan Pelikán. Co se týče těch polévek a jidel tak mě bude smutno. Každý den sem si jí tam s kolegou dával. Panu Pelikánovi a jeho zamněstnancovi přeji hodně úspěchu v dalším nakročeni do další etapy.

Jinak vzkaz pro manželé a Ing Stodůlkových měli by jste si vzít s Pana Pelikána příklad jak se to má vše dělat s nadčením .....

A ještě můj postřeh Pana Pelikána si dokážu představit jako správného HOSPODSKÉHO který by to zvládal. Děkuji váš Marek.

Náš Marku!
Dobrá práce! :-(
Bortlík Jaroslav st.
Librantice

Dobrý den, pane Bortlíku omlouvám že jsem se nepodepsal jmenuji se Marek Dostál z Černilova. A občas sem zašel ke Stodůlkům na pivko s kamarádama ale musím uznat že nic moc. Rád jezdím na kole a tak pro nás byla vaše hospůdka příjemná. Ale nedá se nic dělat když to nikdo neumý. Dnes jsem jel autem k panu Peliķánovi pro pečivo a bohužel jsem se rozloučil.

PS: VŠEM JE TO JEN MŮJ NÁZOR. A JÁ SI STOJÍM ZA NÍM že pan Pelikán je pro Vás to nejlepší co jste tam měli. V obci Librantic. Vždy byl slušný vše nám splnil nikdy nebyl problém. A HOSPODSKÝ TO BY BYLA RADOST SE NA NĚJ KOUKAT. Vše by dělal pro obec. Byly jsme tam i na výročí obce minulý rok a ten jeho stánek neměl chybu. Pana Pelikána si vážím a cením si ho jako člověka který neni línej a něco tam dělal v obci. No uvidíme třeba si to obec rozmyslý a jednou až přijedu na kole s partou tak tam bude pan Pelikán a to bude pohlazení po srdci.

Přeji p. Bortlíkovi snad klidnou sobotu a naviděnou. Marek Dostál 46 let Černilov

Který Černilov jste měl konkrétně na mysli, panu Marku Dostále?

Jestli máte kousek cti v těle, tak se Všem omluvíte! Klidně i pod jiným jménem, když to jinak nejde!
:-(

Dobrý den, sháníme stavební pozemek v Libranticích a okolí. Cca 500 - 1000 m2, cena do 800 000 Kč. Případně i dům, ale novější a v dobrém stavu. Kdybyste o něčem věděli, dejte prosím vědět. Moc děkuji za pomoc. Tel. 606 525 322, email: simona.karova@seznam.cz

Hezký den přeji a zdravím celé zastupitelstvo. Jirka K.