2. veřejné zasedání obecního zastupitelstva - 12. 12. 2018 v 19 hod.

Zastupitelstvo obce Librantice zve všechny spoluobčany na 2. veřejné zasedání, které se koná ve středu 12. prosince 2018 od 19.00 hodin v místní hospůdce.

Program bude vyvěšen na úřední desce. Budeme pro Vás mít opět připravenou prezentaci a odpovědi na dotazy z minulého zastupitelstva. Těšíme se na Vaši aktivní účast a děkujeme všem, kdo se zajímají o dění v naší obci. 

Vaše zastupitelstvo

Oznámení - 6. - 8. 12. 2018 Sběr papíru před školou

Od 6. - 8. 12. 2018 bude u školy přistaven kontejner na sběr papíru. Výtěžek za vybraný papír bude použit na zaplacení dopravy dětí základní a mateřské školy na akce jako je plavání, návětěva divadla apod. Děkujeme Vám, že nám pomáháte šetřit přírodu a přispějete na dobrou věc.

Vaše zastupitelstvo

Pozvánka na výlov rybníka pod Tanaborkem - 24. 11. 2018

MYSLIVECKÝ SPOLEK  HABŘINA LIBRANTICE

Vás zve na výlov rybníka pod Tanaborkem,

který se uskuteční v sobotu 24. listopadu 2018, od 8:00 hod. 

Při výlovu se budou prodávat kapři za tržní cenu.

Předpoklad zahájení prodeje vylovených ryb je kolem 9:00 hodiny.

PřílohaVelikost
PDF icon vylov 2018-pozvanka.pdf121.96 KB

Oznámení - kontakty na vaše zastupitele

Vážení a milí občané,

možná jste postřehli, že vás paní starostka začala oslovovat z jiné emailové adresy. Opouštíme naši dosavadní na volny.cz a jsme k zastižení na ou@librantice.cz nebo přímo na osobních adresách určených ke komunikaci s vámi:

Alena Hladíková - alena.hladikova@librantice.cz
Jaroslav Volenec - jaroslav.volenec@librantice.cz
Petr Lukášek - petr.lukasek@librantice.cz - předseda kontroního výboru
Milada Bortlíková - milada.bortlikova@librantice.cz - předseda finančního výboru
Tomáš Lukášek - tomas.lukasek@librantice.cz - předseda stavebního výboru
Miroslav Machač - miroslav.machac@librantice.cz
Helena Nováková - helena.novakova@librantice.cz

Na předsedy výborů se můžete obracet napřímo např. s podněty na kontrolu apod. Vaše připomínky nám pomáhají zlepšovat naši práci a vaše dotazy budeme brát na vědomí. Děkujeme za ně!

Pro případ konkrétní žádosti o informaci postupujte podle instrukcí v sekci Žádosti o informace, protože žádost musí obsahovat určité zákonem požadované náležitosti. Děkujeme za pochopení!  

Vaše zastupitelstvo

Oznámení o možnosti zapůjčení drtiče jablek a moštovače

Vážení a milí občané,
naše obec pořídila drtič jablek a moštovač, který bude zapůjčovat svým občanům na možnost výroby domácího moštu. Organizaci výpůjček a kontrolu stavu při navrácení si bere na starost Patrik Šmatolán.

 Pro bližší informace a rezervace zapůjčení pište na email mostovani@librantice.cz a nebo volejte tel. 777 651 245

Po předběžném domluvení termínu s panem Šmatolánem, uhraďte, prosím, u paní starostky poplatek 100,- kč. Po předložení potvrzení o zaplacení vám bude zapůjčen moštovač a drtič. 

Doufáme, že tuto službu přivítáte a pozvete své sousedy na žejdlík vašeho domácího moštu! Patriku Šmatolánovi děkujeme, že se zapůjčování ujal, a vám přejeme, ať se mošt povede! 

Vaše zastupitelstvo.   

Oznámení o změně na našem webu v sekci INFORMACE - Kalendář akcí

Na těchto webových stránkách v sekci INFORMACE - KALENDÁŘ AKCÍ jste mohli doposud nalézt odkazy na fotografie z již proběhnutých akcí, řazených dle měsíce v kalendářním roce. Od teď zde budete moci nalézt stručný přehled plánovaných akcí. S více detaily Vám tyto akce budeme oznamovat i na úvodní stránce (DOMŮ), případně SMSkou a emailem, pokud jste nám dali Váš souhlas se zpracováním osobních údajů.
Fotografie z již proběhnutých akcí budete nadále nacházet v sekci FOTOGALERIE nebo pro akce týkající se našich hasičů v sekci SDH.
Doufáme, že Vám tato změna pomůže v plánování společného času s občany obce Librantice. Těšíme se na Vás!

Stránky