Librantický Důvtip slavil MDŽ netradičně v Přepychách - 7. 3. 2020

Librantický Důvtip slavil MDŽ netradičně v Přepychách

Letošní mezinárodní den žen jsme s „důvtipkami“ slavily zcela netradičně. A to na oslavách 60 let založení Českého Červeného Kříže v Přepychách. Bylo to na pozvání, no a jak jinak než s naší „Retro módní přehlídkou“ a jak jinak než za doprovodu manažera hudby Jardy Bortlíka. 

13 modelek předvedlo spousta modelů a mnoho pěkných písniček. Už to máme tak vypilované, že jsme se nezalekli vyplnit pauzu pro převlek modelek živým vstupem s písničkou „Kdyby tady byla taková panenka „. Těch pauz bylo víc, a tak nechyběly vtipy a na scénu přišly i modely místní.

V Přepychách jsou stejně akční ženy a celá oslava byla v retro stylu. Přátelská atmosféra byla vyjádřena už během přehlídky. Po oficiálním programu, po výborném řízku a po dostatečném zásobování pitného režimu pro podporu dobré nálady ze strany pořadatelů se zapojili všichni.  A tak mašinka jela, jela a jela a když zrovna nejela, tak jsme všichni padali na kolena na kolena, na kolena jé, jé, jé...Ale nikdo tam na kolenou nezůstal. 

Bylo to krásné a tímto ještě jednou dík všem pořadatelům ČČK v Přepychách, a hlavně paní Libušce Preclíkové.                                                                                                                                                                        Věra Koutníková